Hale namiotowe dla rolnictwa Zielona Góra lubuskie

Dla każdego rolnika absolutnie niezbędne oraz bardzo ważne jest wybrane miejsce, w którym przechowuje swoje uzyskane plony. W tym przypadku doskonale sprawdzi się oferowana przez nas hala namiotowa. Hala ta charakteryzuje się dużą ilością miejsca, aby przetrzymywać możliwie jak najbardziej korzystnie swoje zbiory, w tym także pasze dla zwierząt, nawozy czy sprzęty i maszyny przeznaczenia rolniczego. Oferowana duża przestrzeń oraz możliwość zamontowania bram szerokich, ułatwia zdecydowanie przechowywanie i przepływ płodów w sezonie zbioru.

Hale namiotowe dla rolnictwa Zielona Góra

Solidna konstrukcja oferowanej hali namiotowej wykonana jest z płyty warstwowej lub PCV, czy też blachy trapezowej. Dzięki temu zapewnia w pełni solidną ochronę przed działaniem zewnętrznych warunków atmosferycznych, niezależnie od pory roku. Użyte komponenty to także świetne rozwiązanie przeciw niechcianym kradzieżom i włamaniom. Istnieje również opcja zainstalowania w tym miejscu ogrzewania, oświetlenia oraz wentylacji. Rolnicy mogą w dowolny sposób więc dostosować hale namiotowe Zielona Góra do swoich potrzeb. Można zaprojektować ją w sposób indywidualny, nawet na wzór obory dla zwierząt, dzięki czemu zaoferujemy im w ten sposób odpowiednie i prawidłowe warunki chowu. Przestrzeń do hodowli może być przystosowana do jej rodzaju, w zależności czy jest ona wolnostanowiskowa czy uwięziowa. Zapewnia ona pełen komfortu sposób hodowli zwierząt, z zachowaniem odpowiednich warunków bytowych. Hodowla bydła wymaga zastosowania odpowiedniego systemu wentylacyjnego, a przechowywanie zbóż i innych wymaga sterowania odpowiednią temperaturą powietrza z zachowaniem jej określonej wilgotności.

Hale namiotowe dla rolnictwa lubuskie

Hale namiotowe wykonane z płyty warstwowej, to solidny wybór dla każdego sektora rolnictwa. Dzięki temu posłużą one nam przez długie lata, oraz z powodzeniem zastąpią tradycyjne formy budownictwa z przeznaczeniem rolniczym. Duża odporność na panujące warunki pogodowe sprawia, że możemy je używać z powodzeniem przez cały rok, z zapewnieniem bezpieczeństwa dla naszego inwentarza, sprzętu czy plonów. Wzniesienie hali tego typu trwa tylko kilka dni i jest prowadzone przez doświadczonego montera, a więc jest to zdecydowanie najbardziej opłacalny sposób na zwiększenie potrzebnej dla rolnika przestrzeni. Oferujemy na tym polu darmową wycenę oraz atrakcyjną cenę.

Oferujemy hale magazynowe dla rolnictwa z możliwym zastosowaniem na:

  • budynki inwentarskie- czyli obory, kurniki, chlewnie itd.
  • magazyny płodów rolnych (chłodnie, mroźnie) oraz ich sortownie
  • garaże dla sprzętu rolniczego i maszyn

Hale namiotowe oferują możliwość zapewnienia właściwego mikroklimatu w hali, która sprzyja hodowli zwierząt gospodarskich, lub składowaniu pasz i nawozów czy płodów rolnych. Specyfikacja i produkcja oferowanej nam hali daje możliwość efektywnej ochrony roślin i zwierząt, przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. 

Producent hali namiotowych Zielona Góra

Hale namiotowe stawiane są z powodzeniem na każdej możliwej powierzchni, a więc możemy je postawić w pobliżu na przykład wybiegu dla zwierząt czy magazynu z paszą. Tak jak w przypadku tradycyjnego rozwiązania, jakim jest murowana obora, aby postawić halę z przeznaczeniem na trzymanie w niej zwierząt, musimy uzyskać stosowne pozwolenie budowlane, jeżeli w ten sposób będziemy je tam trzymać przez dłuższy czas niż 180 dni. Jako producent hal namiotowych w województwie lubuskie, oferujemy te całoroczne wiaty rolnicze jako świetną inwestycję, która w kompleksowy sposób ochroni posiadany sprzęt, maszyny, zwierzęta, rośliny czy zebrane plony przed pogodą panującą na zewnątrz. To coraz częściej wybierane nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, jako słuszna alternatywa dla budowy tradycyjnych budynków rolniczych. Na ich korzyść zdecydowanie pływa bardzo krótki czas montażu i budowy oraz niskie koszty eksploatacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz kontaktu z nami w celu wybrania idealnego rozwiązania dla tego istotnego sektora naszej gospodarki. Nasza firma znajduje się w Zielonej Górze, jednak działamy z powodzeniem na terenie kraju i Europy.