O nas

ZAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Protan Elmark – producent hal namiotowych

Protan Elmark dostarcza na rynek hale namiotowe i namioty wykonane z trwałych materiałów PCV. Produkty odznaczają się na rynku wysoką jakością, odpowiadającą skandynawskim standardom zaczerpniętym od norweskiego partnera, Protan AS. Sprzedaż hal namiotowych prowadzona jest w Polsce oraz za granicą.

Historia marki Protan Elmark to historia dwóch firm:

Protan AS – Norwegia. W Drammen w roku 1939 powstała firma, która opracowała i rozpoczęła produkcję pierwszych kamizelek ratunkowych z materiału powleczonego gumą. Obecnie producent uznanych na całym świecie niszowych produktów z materiałów PCV, w tym membran dachowych.

Elmark Hale – Polska. W Stęszewie koło Poznania w 1989 roku powstała firma realizująca produkcje i montaż obiektów namiotowych – w tym czasie jeszcze mało znanych w Polsce.

W 2008 roku spółka Protan AS, połączyła się z firmą Elmark Hale, tworząc podstawę obecnego kształtu firmy. Dzisiaj, do naszych największych atutów możemy zaliczyć zarówno wieloletnie doświadczenie, jak i wykorzystywanie najnowszych technologii w produkcji obiektów namiotowych. Nasze realizacje można już spotkać na czterech kontynentach, ale dla nas to początek. Nasze aspiracje sięgają dalej.

Zawsze najwyższa jakość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi projektowych, hale Protan Elmark są bezpieczne dla użytkowników i odporne na trudne warunki pogodowe.

Niezawodne materiały

Hale produkowane są z zastosowaniem materiałów najwyższej jakość wielokrotnie testowanych w laboratoriach Protan Elmark.

Norweska tradycja

W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS połączyła się z polską firmą Elmark Hale. Istniejąca na rynku od 1939 roku norweska firma zainteresowała się współpracą z polską firmą ze względu na wysoką jakość oferowanych materiałów.

W efekcie współpracy zagranicznej powstała firma Protan Elmark, która obecnie jest liderem w branży hal namiotowych.

Zespół ekspertów

Mocną stroną Protan Elmark jest wykwalifikowany zespół konstruktorów, którzy projektują i realizują hale namiotowe zgodnie z najwyższymi wymaganiami klientów.

Protan Elmark wśród Gazel Biznesu

Osiągnięte przez naszą firmę wyniki w roku 2014 pozwoliły nam na otrzymanie wyróżnienia w postaci nagrody GAZEL BIZNESU 2015. Warunkiem udziału są zwiększające się rokrocznie obroty oraz zyski, co skutecznie udaje nam się realizować.