Protan Elmark Gwarancja Spokoju – cykl z Krzysztofem Baranowskim

Protan Elmark inspiruje się żeglarstwem!

Projektowanie hal namiotowych wymaga wiedzy i doświadczenia. Ale również wyobraźni i świadomości, jakie warunki muszą przetrwać nasze hale.

Postanowiliśmy poszukać inspiracji i porozmawiać z kimś, dla kogo trudne warunki i walka z żywiołem to chleb powszedni.

Kapitan Barnowski od lat jest naszym idolem. Jako pierwszy Polak dwukrotnie opłynął kulę ziemską. Nie tylko sam jest żeglarzem, ale zaraża swoją pasją kolejne pokolenia młodych pasjonatów żeglugi morskiej.

Ale kapitan Baranowski może być też doskonałą inspiracją dla wszystkich, którzy tworzą obiekty i budynki szczególnie narażone na gwałtownie zmieniające się warunki atmosferyczne. Czy projektowanie i budowa hal namiotowych ma cokolwiek wspólnego z żeglarstwem morskim?

ODCINEK I “Bezpieczeństwo na Lądzie i Morzu”

Prezentujemy pierwsze z serii video z udziałem kapitana Baranowskiego pt. “Bezpieczeństwo n a lądzie i morzu”. A czy Wy macie kogoś, kto Was inspiruje w codziennej pracy? Czy macie pasje, które pozwalają Wam spojrzeć inaczej na swoje zawodowe obowiązki lub prowadzenie własnego biznesu?

ODCINEK II “Czy warto oszczędzać na bezpieczeństwie?”

W odcinku II pokazujemy, że bezpieczeństwo nie ma ceny.

Przy projektowaniu i montażu hal namiotowychbezpieczeństwo to podstawa. Ale oczywiście nie tylko w naszej branży powinno przestrzegać się procedur i zasad…

Zabieramy Was ponownie na nasz bezpieczny pokład z kapitanem Krzysztofem Baranowskim, człowiekiem, który zbudował żaglowiec Fryderyk Chopin i otworzył Szkołę pod Żaglami i jako pierwszy Polak dwukrotnie opłynął cały świat!

Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na bezpieczeństwo zarówno na morzu, jak i lądzie, jest pogoda. Zmienna, nieprzewidywalna, potrafiąca spowodować prawdziwe spustoszenie.

Idąc za radą kapitana – „Na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać!”. Niezależnie, czy wypływamy w rejs okrętem, czy stawiamy halę namiotową. Odporność na warunki atmosferyczne i gwarancja wysokiej jakości materiałów to podstawa!