Hale sportowe Zielona Góra lubuskie

W obecnych czasach stanowczo stawiamy na zdrowy tryb życia oraz odpowiednią dawkę ruchu. Chcemy to przekazać również dzieciom, które możemy zachęcić do uprawiania sportu i ćwiczeń dzięki odpowiednim rozwiązaniom. Pomocne w tym celu są specjalistyczne hale sportowe, w których z powodzeniem można uprawiać sport, trenować a także organizować zawody sportowe, bez względu na pogodę i porę roku. Hale namiotowe to rozwiązanie bardzo ekonomiczne i szybkie, pozwalające na budowę bądź rozbudowę posiadanej hali nawet w kilka dni. Postawienie tego typu hali z przeznaczeniem sportowym, to zdecydowanie tańsza alternatywa w stosunku do inwestycji w budowle murowane. W zależności od preferencji klienta, mogą być one użytkowane zarówno sezonowo jak i przez cały rok. To świetny sposób na przestrzeń dodatkową pod lodowisko, kryty kort tenisowy czy szkolne boisko.

Hale sportowe Zielona Góra

Oferowane hale namiotowe w mieście Zielona Góra, to szybki i wygodny sposób na zadaszone obiekty sportowe. Zadaszenie danego obiektu może pełnić również funkcję sezonową lub całoroczną. Jego w pełni stabilna i trwała konstrukcja sprawia, że spełnia on wszystkie potrzebne gwarancje bezpieczeństwa w użytkowaniu, jak również stanowi skuteczną ochronę przed niechcianymi opadami, wiatrem czy niską temperatura. Ich estetyczny wygląd, korzystna cena oraz niewątpliwa funkcjonalność stalowych konstrukcji sprawia, że są one coraz częściej wybierane również podczas imprez sportowych o zasięgu międzynarodowym w kraju i na świecie.

Nasza firma to kompleksowe projektowanie, produkcja, montaż i wynajem hal namiotowych z przeznaczeniem na:

  • hale tenisowe
  • hale basenowe
  • hale do piłki nożnej 
  • hale treningowe i szkolne
  • lodowiska

Hale sportowe i kompleksowe rozwiązania

Nasza firma wyspecjalizowana jest w produkcji dedykowanych obiektów hal namiotowych na cele sportowe. Jako czołowy producent w mieście Zielona Góra, proces tworzenia wybranego namiotu rozpoczynamy od stworzenia projektu kompleksowego z uwzględnieniem wszystkich indywidualnych wymagań podjętych przez klienta. Jest to możliwe dzięki temu, że podczas opracowywania konkretnego planu, za każdym razem podchodzimy do każdego zlecenia w sposób indywidualny, oraz w pełni kompleksowy, a oferowana przez nas usługa jest na najwyższym możliwym poziomie. Kiedy już otrzymamy plan finalny budowy, przystępujemy do budowy i montażu obiektu, z użyciem wysokiej klasy narzędzi i materiałów, oraz naszego doświadczenia i zaangażowania w każdy realizowany projekt. W efekcie otrzymujemy najwyższej jakości hale namiotowe sportowe z możliwie jak najniższą ceną.

Hale sportowe lubuskie

Dzięki wybranym przez nas rozwiązaniom, nasi klienci nie muszą mierzyć się z problemami takimi jak przedłużająca się budowa hali murowanej, czy rosnące w tym przypadku proporcjonalnie do czasu budowy jej koszty, brak możliwości zmiany wybranej lokalizacji czy też wysokie koszty eksploatacyjne. Dzięki tym udogodnieniom niejednokrotnie decydują się oni więc na powtórzenie owocnej współpracy, podjętej z naszą firmą.  Siedziba firmy znajduje się w mieście Zielona Góra w województwie lubuskim, jednak działamy kompleksowo na terenie kraju i Europy. Naszą największą zaletą jest elastyczność oraz dokładność i sumienność w realizacjach. Poprzez oferowane usługi chcemy sumiennie podnosić standardy oferowanej pracy, aby dostarczyć sprawnych i kompleksowych rozwiązań dla partnerów biznesowych w kraju i Europie.

Całoroczne hale sportowe

Warto wspomnieć także o tym, że jeżeli klient zamierza korzystać z hali całorocznie, musi uzyskać w tym celu odpowiednie zezwolenie na budowę dlatego, że jest to budowla wykorzystywana jako miejsce organizacji zawodów sportowych, a więc zgodnie z literą prawa jest on budynkiem takim samym jak budowla murowana. Otrzymanie tego typu zezwolenia nie jest jednak szczególnie trudne, a ponad to wznoszone przez nas hale namiotowe powstają w błyskawicznym tempie. Z uwagi na jego przeznaczenie, zdecydowany nacisk kładziemy na trwałość i solidność rozwiązań oraz na jego bezpieczeństwo. Rozwiązania całoroczne to kompleksowe obiekty, przy których odśnieżanie i ogrzewanie dodatkowe nie jest konieczne. Umów się z nami już dziś i otrzymaj od nas bezpłatna wycenę.